SUPA24
192 000 €
(4 267 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rocade de Vitré, Vitré

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Vitré , ville dynamique à seulement 30 minutes de Rennes , cette résidence de standing offre de beaux appartements dotés d'une architecture soignée....

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorNadstropjeVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Rocade de Vitré, Vitré
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Propriétés Privées

Podobni oglasi