SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
345 000 €
(2 851 € / m²)
Prodaja
5
1
121 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

spalnica5
površina121 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Kari Vasco Acosta vous propose: Grand appartement 5 pièces de 121 m² avec balcons – Viry-Châtillon, quartier du LacSitué dans le quartier...

Ostalo
Starost oglasa: 39 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi