SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
160 000 €
(2 667 € / m²)
Prodaja
2
1
60 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

spalnica2
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Vincent Caiazzo vous propose: En Exclusivité, à deux pas du lac de Viry-Châtillon, au sein d’une résidence recherchée des années 1974, dé...

Ostalo
Starost oglasa: 53 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi