SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
368 000 €
(7 830 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue Eugène Renaud, Vincennes

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Denis Davenel vous propose: *** EXCLUSIVITÉ – VINCENNES ***Au calme absolu, avec une agréable vue dégagée, découvrez ce bel appartement t...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rue Eugène Renaud, Vincennes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi