SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
194 000 €
(3 180 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

À la découverte d'un havre de paix : cet appartement de 61 m², idéalement situé au rez-de-chaussée d'une résidence moderne de 2013 à Villenave-d'Ornon...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Allée du Commandant Moos, Villenave-d'Ornon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi