SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
344 000 €
(2 820 € / m²)
Prodaja
5
1
122 m²
Rue du Sport, Vichy

spalnica5
površina122 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Lionel Fournier vous propose: 03200 VICHY APPARTEMENT DUPLEX 5 PIÈCES AVEC BALCONNETAVEC CAVE COEUR DE VILLENous vous présentons ce bien...

Ostalo
Starost oglasa: 17 dni
Posodobljeno: 17 dni

Lokacija

Rue du Sport, Vichy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi