SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
164 000 €
(4 432 € / m²)
Prodaja
3
1
37 m²
Rue de la République, Vias

spalnica3
površina37 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

L'agence PACULL Immobilier vous propose à la vente sur VIAS PLAGE, dans une résidence fermée et sécurisée, idéalement située à proximité immédiate des...

Ostalo
Starost oglasa: 83 dni
Posodobljeno: 34 dni

Lokacija

Rue de la République, Vias
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Pacull Immobilier

Podobni oglasi