SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 500 €
(3 038 € / m²)
Prodaja
3
1
92 m²
Veules-les-Roses

spalnica3
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nathalie Clerte vous propose: ***Bel appartement de 3 pièces dans Veules-les-Roses - Rénové avec grand jardin commun***Cet appartement de...

Ostalo
Starost oglasa: 52 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Veules-les-Roses
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi