SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
479 000 €
(4 129 € / m²)
Prodaja
5
1
116 m²
Allée du Mail, Versailles

spalnica5
površina116 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Isabelle Cariou vous propose: 116 m², balcon, 3 à 4 chambres, parking et gare de Montreuil à pied : un appartement familial à fort potent...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Allée du Mail, Versailles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi