SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
520 000 €
(7 536 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Promenade Venezia, Versailles

spalnica3
površina69 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Your BARNES agency is listing this beautiful 2-bed apartment surrounded by a superb 45m² (484 sq ft) private terrace nestling on the 6th and top floor...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorPo prenoviNaravna svetloba

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Promenade Venezia, Versailles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Versailles

Podobni oglasi