SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, visoki stropi
Dnevna soba
Dnevna soba
205 485 €
(4 893 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Impasse du Réservoir, Vauvert

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A Vauvert, au coeur du centre ancien, découvrez un projet unique de rénovation patrimoniale dans une maison de maître du XIX? siècle, entièrement rest...

Ostalo
Starost oglasa: 131 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Impasse du Réservoir, Vauvert
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Podobni oglasi