SUPA24
96 500 €
(3 113 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Cours Yves Brayer, Vars

spalnica2
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Hervé Morisan vous propose: Appartement de 2 pièces à rénover avec balcon à Vars avec beau potentiel - centre station plein sud ouest a ...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

Cours Yves Brayer, Vars
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi