SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog, po prenovi
Dnevna soba
Dnevna soba
170 000 €
(8 947 € / m²)
Prodaja
1
1
19 m²
Boulevard des Frères Roustan, Vallauris

spalnica1
površina19 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Golfe-Juan, à seulement quelques minutes du centre de Cannes , venez découvrir ce studio lumineux en parfait état , dans une résidence de standing séc...

Ostalo
Starost oglasa: 139 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Boulevard des Frères Roustan, Vallauris
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Cannes et Le Cannet - l'Adresse Le Cannet

Podobni oglasi