SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
338 000 €
(3 976 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Place Alfred Rivière, Valergues

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Melanie Jordana vous propose: **NOUVEAU APPARTEMENT T4 85m2 AVEC TERRASSE - 1 PARKING - VALERGUES***Avantage : Eligible au PTZ (prêt à ta...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 147 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Place Alfred Rivière, Valergues
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi