SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
241 000 €
(2 975 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Impasse du Port-Royal, Uzès

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans une résidence calme et sécurisée, appartement de type 3, au 2ème étage sans ascenseur, 82 m2 habitables, composé d'une entrée, séjour/salon, cuis...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Impasse du Port-Royal, Uzès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dousson Immobilier

Podobni oglasi