SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 000 €
(5 222 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Impasse du Port-Royal, Uzès

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Penelope Stoker (06 50 24 86 27) vous propose : Appartement T2 avec terrasse et parking à UzèsSitué dans un environnement calme et réside...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Impasse du Port-Royal, Uzès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi