SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
172 000 €
(5 212 € / m²)
Prodaja
2
1
33 m²
Impasse du Port-Royal, Uzès

spalnica2
površina33 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Au 1er étage avec ascenseur, appartement de type 2, 33 m2, comprenant : coin cuisine à aménager, séjour/salon, 1 chambre avec placard, avec sa salle d...

Električno
Starost oglasa: 106 dni
Posodobljeno: 35 dni

Lokacija

Impasse du Port-Royal, Uzès
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dousson Immobilier

Podobni oglasi