SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 000 €
(2 380 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Place des Pompes, Trévoux

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

AMILTONE IMMOBILIER vous propose en EXCLUSIVITE ce spacieux T2 traversant de 50m2 à rénover, composé d'une pièce de vie climatisée de 22m2 très lumine...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Place des Pompes, Trévoux
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Amiltone Immobilier

Podobni oglasi