SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba
Dnevna soba
145 000 €
(3 537 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue Hoche, Trets

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Virginie Regnier vous propose: Appartement T2 de 41 m² – Centre-ville de TretsIdéalement situé en plein cOEur de Trets, dans un environne...

Ostalo
Starost oglasa: 141 dni
Posodobljeno: 132 dni

Lokacija

Rue Hoche, Trets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi