SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 000 €
(3 750 € / m²)
Prodaja
2
1
36 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spalnica2
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

A Trappes, dans le quartier recherché du Village, ce bel appartement de 2 pièces offre 36 m2 bien agencés, complétés par un agréable extérieur d'envir...

Električno
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi