SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 000 €
(3 533 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Dans une résidence récente, sécurisée et bien entretenue située à Trappes, découvrez cet appartement fonctionnel et agréable à vivre. Il se compose d'...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Maurepas - l'Adresse Maurepas

Podobni oglasi