SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
139 000 €
(2 673 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Emilie Doucet vous propose: Appartement 2 pièces d'environ 52m2 refait à neuf à Trappes (78190) - Quartier le Village - Au premier étage...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi