SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 000 €
(3 194 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Nadia Navarro vous propose: Appartement F3 de 63m2, situé au deuxième étage avec ascenseur dans une résidence sécurisée. Il se compose d'...

Ostalo
Starost oglasa: 80 dni
Posodobljeno: 80 dni

Lokacija

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi