SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 500 €
(2 750 € / m²)
Prodaja
5
1
98 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spalnica5
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Estelle Dubreil vous propose: Appartement familial 98 m2 - Dernier étage avec terrasse de 21m2.Découvrez cet appartement idéalement situé...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcNadstropjeNaravna svetlobaVisoki stropi

Ostalo
Starost oglasa: 107 dni
Posodobljeno: 27 dni

Lokacija

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi