SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
143 000 €
(3 405 € / m²)
Prodaja
2
1
42 m²
Rue Ronsard, Tours

spalnica2
površina42 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérôme Cortabitarte vous propose: À découvrir sans tarder, ce charmant appartement de type 2 d’environ 42 m², baigné de lumière, idéaleme...

Ostalo
Starost oglasa: 124 dni
Posodobljeno: 36 dni

Lokacija

Rue Ronsard, Tours
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi