SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
319 000 €
(3 753 € / m²)
Prodaja
4
1
85 m²
Rue Ronsard, Tours

spalnica4
površina85 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jean Pontes (07 67 03 73 39) vous propose : Disponible. Frais de notaire réduit.À Tours, au cOEur d’un art de vivre reconnu, découvrez un...

Ostalo
Starost oglasa: 151 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rue Ronsard, Tours
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi