SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 000 €
(3 246 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Impasse Max Baylac, Tournefeuille

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

LAFORET TOURNEFEUILLE vous présente à Tournefeuille, au coeur du centre-ville, découvrez ce bel appartement T3 lumineux alliant confort, modernité et ...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Impasse Max Baylac, Tournefeuille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi