SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
170 000 €
(2 931 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Impasse Max Baylac, Tournefeuille

spalnica3
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Valérie Schmitz vous propose: Appartement T3 avec balcon et 2 parkings (106/107) – TournefeuilleDans la résidence récente et sécurisée La...

Ostalo
Starost oglasa: 6 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Impasse Max Baylac, Tournefeuille
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi