SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
319 900 €
(4 847 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue de Maubec, Toulouse

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Francois Marty (06 88 07 00 16) vous propose : Un appartement avec vue panoramique sur Toulouse - Cible jeunes actifs et investisseurs. L...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rue de Maubec, Toulouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi