SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
256 800 €
(2 885 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Passage Albert Camus, Toulouse

spalnica4
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Au sein d'un ensemble immobilier de 1980 , ' Les Oustalous ' avec piscine, courts de tennis et espaces verts. Au troisième étage avec ascenseur, un ap...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Passage Albert Camus, Toulouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Immobiliere Tolosane

Podobni oglasi