SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
148 000 €
(2 056 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Passage Albert Camus, Toulouse

spalnica4
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

À VENDRE EXCLUSIVITÉ TOULOUSE- Route de Seysses- Appartement T4 entièrement meublé, actuellement loué en colocation à la chambre, situé au 3ᵉ étag...

Ostalo
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Passage Albert Camus, Toulouse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Escudero

Podobni oglasi