SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
349 000 €
(2 933 € / m²)
Prodaja
5
1
119 m²
Rue de Chèvre, Torcy

spalnica5
površina119 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Leila Siby vous propose: DUPLEX 5 pièces 119 m2 - CENTRE VILLE TORCY - RARE DANS LE SECTEUR - Parfait état et prestations de qualité - ba...

Ostalo
Starost oglasa: 46 dni
Posodobljeno: 46 dni

Lokacija

Rue de Chèvre, Torcy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi