SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
219 000 €
(3 269 € / m²)
Prodaja
4
1
67 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica4
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Jennifer Stenzel vous propose: Situé au 4ᵉ et dernier étage d’une résidence calme (sans ascenseur), ce joli appartement T4 de 67 m² loi C...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi