SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
410 000 €
(6 212 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica3
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Découvrez cet appartement lumineux de 66 m², niché au dernier étage d'une résidence récente avec ascenseur à Thonon-les-Bains. Doté de trois pièces bi...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi