SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
403 000 €
(4 632 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T4 avec balcon à Thonon-les-Bains.BIEN LIRE L’ANNONCE !APPARTEMENT DISPONIBLE 2...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi