SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
410 000 €
(4 713 € / m²)
Prodaja
4
1
87 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica4
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A proximité immédiate du centre-ville de Thonon les Bains, du lac et des commodités, découvrez ce magnifique appartement T4 aux aménagements soignés, ...

Ostalo
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 33 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&p Immobilier

Podobni oglasi