SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
849 000 €
(7 017 € / m²)
Prodaja
5
2+
121 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica5
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Niché dans le dernier étage d'un immeuble à proximité immédiate du centre-ville de Thonon les Bains, du lac et des commodités, découvrez ce duplex hau...

Ostalo
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&p Immobilier

Podobni oglasi