SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
226 000 €
(4 809 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1

Ostalo
Starost oglasa: 109 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

La Maison de L'immo

Podobni oglasi