SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
674 000 €
(4 814 € / m²)
Prodaja
6+
1
140 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica6+
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : Un duplex 6 pieces – 140 m² environ + terrasse 73 m² environ Une maison suspendue au-de...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wcNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi