SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
436 400 €
(5 195 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica4
površina84 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyrille Figureau (07 67 91 82 91) vous propose : La douceur d’un dernier étage, en plein cOEur de Thonon.Ce 4 pièces de 84 m² environ se ...

Ostalo
Starost oglasa: 111 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi