SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
195 000 €
(6 964 € / m²)
Prodaja
1
1
28 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica1
površina28 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Installez-vous dans un appartement 1 pièces accompagné d'une jolie balcon à Thonon-Les-Bains. A 300m du parc du Belvédère, offrant un superbe panorama...

Ostalo
Starost oglasa: 390 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&p Immobilier

Podobni oglasi