SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
232 900 €
(6 129 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

SITUE EN PLEIN CENTRE VILLE, Appartement T2 de 38M2 exposé plein sud, fonctionnel belles prestations IDEAL INVESTISSEMENT - PIED A TERRE - PREMIERE AC...

Ostalo
Starost oglasa: 390 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

A&p Immobilier

Podobni oglasi