SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
397 900 €
(6 418 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue Briand-Stresemann, Thoiry

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé au cœur du Pays de Gex, à proximité immédiate de la frontière genevoise, cet appartement de 3 pièces au premier étage vous offre un cadre de vie...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue Briand-Stresemann, Thoiry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Planifique Immobilier

Podobni oglasi