SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
520 000 €
(5 778 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Avenue René Panhard, Thiais

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Situé à Thiais, ce superbe duplex de 4 pièces d'environ 90 m2 occupe les derniers étages d'une résidence récente avec ascenseur. Construit en 2019, il...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Avenue René Panhard, Thiais
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi