SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
255 000 €
(4 180 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue de Paris, Taverny

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Léna Heilmann vous propose: Dans résidence récente et sécurisée. appartement lumineux avec balcon et parking à Taverny.Découvrez ce charm...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue de Paris, Taverny
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi