SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
115 000 €
(2 212 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Rue des Halles, Tarascon

spalnica2
površina52 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Marilyne LAZARO vous propose: Superbe Appartement 2 Pièces Rénové à TarasconDécouvrez ce charmant appartement de 52m2 situé dans la ville...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Rue des Halles, Tarascon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi