SUPA24
Kuhinja; talne ploščice, kuhinjski aparati, naravna svetloba, sodoben slog
Dnevna soba; naravna svetloba, razgled, lesena tla
Dnevna soba; razgled, talne ploščice, naravna svetloba, sodoben slog
249 000 €
(2 515 € / m²)
Prodaja
4
1
99 m²
Rue des Coquelicots, Talange

spalnica4
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Franck Dosdat vous propose: APPARTEMENT ENTIÈREMENT RÉNOVÉ AU GOÛT DU JOUR AVEC DES MATÉRIAUX DE QUALITÉ – GARAGE & CAVE – COUP DE CŒUR ...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 53 dni

Lokacija

Rue des Coquelicots, Talange
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi