SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
625 000 €
(6 378 € / m²)
Prodaja
4
2+
98 m²
Boulevard Washington, Suresnes

spalnica4
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet appartement de 98 m² qui allie modernité et confort au cœur du bas de Suresnes. Situé au 5e étage d'un immeuble moderne doté d'un ascens...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Boulevard Washington, Suresnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi