SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
187 000 €
(8 500 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Boulevard Washington, Suresnes

spalnica1
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

bonne situation pour cet appartement composé d'une entrée - cuisine équipée - douche - wc - STUDIO - pas de vis à vis - Bail meublé en cours datant...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Boulevard Washington, Suresnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Suresnes - Mont Valérien - l'Adresse Suresnes - Mont Valérien

Podobni oglasi