SUPA24
Balkon; razgled
Dnevna soba; kamin, lesena tla, naravna svetloba
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, rustikalen slog
786 000 €
(7 081 € / m²)
Prodaja
5
1
111 m²
Boulevard Washington, Suresnes

spalnica5
površina111 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Résidence de trés bon standing - Appartement offrant - Belle pièce de réception parquetée avec cheminée sur balcon -débarras - Cuisine indépendante - ...

Električno
Starost oglasa: 69 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Boulevard Washington, Suresnes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse Suresnes - Mont Valérien - l'Adresse Suresnes - Mont Valérien

Podobni oglasi